19 Ekim 2015 Pazartesi

NOTE Mattemoist Lipgloss | 402 Matkiss

Çok severek kullandığım bir ürün, kozmetik markası. Likit yapısı sayesinde dudaklarda ipeksi bir görünüm sağlıyor.


Bendeki numarası 402 matkiss. Gül kurusu tonlarında bir renk. Bence her mevsime giden bir tonu var. Açık tenlilerde gerçekten çok güzel duruyor bu renk, esmerlere o kadar yakıştırmıyorum. Mat olmasına rağmen dudaklarınız gün boyu nemli kalıyor, hiçbir şekilde kuruluk hissi yaşamadım.
Sürümü oldukça kolay. Kalıcılığına gelirsek baya kalıcı sadece bir şeyler yiyip içtiğiniz zaman çıkabiliyor. Ama yemek yedikten sonra ortası çıkmış kenarlarda kalmış gibi durmuyor, yalnızca rengi hafifliyor.


Bence bu ürünün tek sıkıntısı her yere bulaşması. Onun dışında bir sorunu yok. En çok hoşuma giden özelliği rengi ve mat olması. Rengine gerçekten aşık gibi bi şeyim, bir de üstüne mat olunca... Daha ne diyim yani. Gerçekten favorim olan ürünlerden biri.


Size benden tavsiye: matlaşması için on saat beklemek yerine sürdükten sonra peçeteyi öpün, böylece hem hemen matlaşıyor hemde rujun fazlası peçetede kaldığı için daha güzel durmasını sağlıyor:) Watsonslarda 1+1 kampanyası varken almıştım, sanırım 12.50'ye denk gelmişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...