10 Eylül 2017 Pazar

Günün Ojesi | Golden Rose Ice Color 107Merhaba! Neredeyse bütün yaz boyunca kullandığım bu ojeyi göstermek istiyorum. Rengine bayılıyorum. Bu aralar nude ojelere takmış durumdayım. Bence uzun tırnaklarda bu tonlar çok güzel duruyor.


İlk kat olarak Flormar'ın Tırnak Sertleştirici ojesini kullanıyorum. Etkili bir ürün fakat şimdiye kadar kullandığım en iyi tırnak sertleştirici oje değil. Yine de fena değil, kullanıyorum.

Sonra Golden Rose Ice Color 107 numaralı ojeyi iki kat uyguluyorum. Aslında tek katta da opak duruyor ama ben takıntılı olduğum için iki kat sürmeden rahat edemiyorum. Kendi tırnaklarımın alttan gözükmesini sevmiyorum. Bu rengi, ojenin fırçasını, hızlı kurumasını çok sevdim. Ama çok küçük, hemen bitiyor :(

En son adımda da ojenin hemen kuruması için Kalyon'un Oje Kurutucusu'nu kullanıyorum. Bu ürünü tırnaklarıma 10-15 cm uzaklıktan sıkıyorum. Ojenin hızlıca kurumasını sağlıyor. Yağlı bir yapısı var. Böylece tırnak etlerini nemlendiriyor. Bu da sevdiğim bir ürün. Sadece çok sıkmamak gerekiyor. Ben ilk başta bol bol sıkıp ojenin pütür pütür olmasına neden olmuştum. 1-2 fıs yeterli oluyor.8 yorum:

 1. Bu tarz renkleri ben de çok seviyorum,çok güzel durmuş :)

  YanıtlaSil
 2. Mümkün değil bu kadar uzun tırnak kullanamıyorum :) nude olan herşeyi seviyoruz ^.^

  YanıtlaSil
 3. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? (f4f) Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  YanıtlaSil
 4. Rengi çok hoş gerçekten canım güle güle kullan :) En sevdiğim renk tonu :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...