2 Eylül 2017 Cumartesi

Maybelline Lash Sensational Maskara | Intense Black

Merhaba! Bugün çooook sevdiğim bir üründen bahsedeceğim. Şu sıralar favori maskaram bu diyebilirim. Ben daha önce normal lash sensational maskarayı kullanıp çok beğenmiştim. Ama bunu daha sevdim. Bana göre kesinlikle normalinden daha iyi.


Intense black maskaranın normalinden en büyük farkı daha siyah olması. Bu sayede kirpikleri diğer maskaraya göre daha belirgin yapıyor. Benim fark ettiğim bir başka özelliği de normal lash sensational kadar ıslak yapıda olmaması. Normal lash sensational ilk açtığımda bana çok ıslak gelmişti. Bu nedenle ilk başlarda maskaranın etkisini tam görememiştim. Yapısı biraz kuruyunca kirpiklerimde harika durmaya başlamıştı. Ama intense black maskaranın yapısı ilk kullandığımda bile çok güzeldi. Bu yüzden bence intense black daha güzel duruyor. Bundan sonra bittikçe bu maskarayı alacağım gibi gözüküyor.


Bu maskara da kirpikleri uzatıyor ve dolgunlaştırıyor. Tek katta bile çok güzel duruyor. Ben 2 kat hatta bazen hızımı alamayıp 3 kat sürüyorum. Kat kat uygulandığında bile topak topak olmuyor. Kirpikleri çok güzel kaldırıp kıvırıyor. Ben her zaman kirpik kıvırıcı kullanıyorum. Bence daha güzel bir sonuç almanızı sağlıyor ama kirpik kıvırıcı kullanmasanız bile kıvrık kirpiklere kavuşabiliyorsunuz. Aynı zamanda gün boyu kıvrık kalıyorlar. 
Akma, dökülme, bulaşma sorunlarının hiçbirini yaşamadım. Alt kirpiklerden de akmıyor. Maskara gün boyunca ilk sürdüğünüz gibi sabit kalıyor. Kirpiklerimdeki duruşunu çok beğeniyorum. Çok hacimli, uzun kirpiklere sahip oluyorum. Tek tek ayırma konusunda en iyi maskara değil ama kirpikleri kesinlikle birbirine yapıştırmıyor. Olduğundan daha çok kirpiğiniz varmış gibi gösteriyor.


Lash sensational maskaradan daha çok seveceğim bir maskara olmaz diyordum ama intense black olanını daha çok sevdim. Bu maskaranın bana göre tek olumsuz yanı diğeri gibi zor çıkıyor olması. Onun dışında herkesin seveceği bir ürün olduğunu düşünüyorum. Mutlaka deneyin! 
Fiyatı indirim zamanı 18 TL'ye düşüyor. Ben hep indirimden alışveriş yapıyorum. Normal fiyatını o yüzden bilmiyorum ama büyük ihtimalle çoğunluk benim yaptığımı yapıyordur:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...