13 Ekim 2017 Cuma

Farmasi Velvet Eyeshadow | Coffee Brown

Merhaba! Bugün Farmasi'nin tekli farlarından birini paylaşıyorum. Rengiyle, yapısıyla çok güzel bir ürün. Hem gündüz hem de gece kullanıma çok uygun bir ton olduğunu düşünüyorum.


Bendeki Coffee Brown rengi sedefli kahve tonlarında bir far. Özellikle rengini çok beğendim. Göz makyajında en çok sevdiğim tonlardan biri. Her göz renginde harika durabilecek bir renk. Günlük hayatımda genellikle kahve tonlarında göz makyajları yapıyorum. Gündüz daha açık tonlarda kahveler kullanıyorum, gece ise daha koyu. Bu rengi hafif uygulayarak gündüz, daha yoğun uygulayarak gece makyajında kullanabilirsiniz. 


En beğendiğim özelliklerinden birisi de yapısı. Yumuşak bir yapısı var. Göz kapağında çok güzel duruyor. Kolay dağıtılabilen bir yapıda. Yumuşak geçişler elde edebiliyorsunuz. Pigmentasyonu çok iyi. Aynı şekilde kalıcılığını da çok beğendim. Far bazı kullanmadan hem pigment hem de kalıcılık olarak beni tatmin etti. Gün boyunca bozulmadan gözümde kaldı, göz kapaklarımda çizgilenme yapmadı.


Özetle çok beğendiğim bir ürün oldu. Daha önce Farmasi'den far denememiştim. Beni şaşırttı. Diğer renkleri de merak etmeye başladım. 
Eğer sizde Farmasi'nin tekli farlarından almak istiyorsanız instagram hesabımda bu paylaşımın altına etiketlediğim hesaba bakabilirsiniz. 
Instagram: @makyaj101

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...