8 Ekim 2017 Pazar

Wet'n Wild Megaglo Highlighting Powder | Precious Petals

Merhaba! Bugün çok sevdiğim Wet'n Wild aydınlatıcıyı paylaşacağım. Aldığım günden beri neredeyse her gün kullanıyorum. Elmacık kemiklerinin üzerinde harika duruyor!


Bendeki rengi rose gold tonlarında olan Precious Petals. Gratis'te bakarken bir rengi daha olduğunu görmüştüm. Fakat esmer tende güzel durabilecek bir tonu vardı. Bu nedenle bu rengi seçtim. Precious Petals rengi hem açık tende hem de koyu ten renklerinde güzel durabilecek bir renk. Kendi ten rengimdeki duruşunu çok beğeniyorum. Özellikle elmacık kemiklerinin üzerinde harika duruyor. Normalde burnumun üzerine ve dudak üstüne de aydınlatıcı uyguluyorum. Ama bu aydınlatıcının içerisinde biraz pembelik olduğu için o bölgelerde pek iyi durmuyor. The Balm Mary Lou gibi şampanya tonlarında bir aydınlatıcı çok daha iyi oluyor.
Ben bu aydınlatıcıyı göz makyajında da çok fazla kullanıyorum. Bence harika oluyor. En sevdiğim görünüm gözün iç köşesinden ortaya kadar bu aydınlatıcı, dış köşeler ve katlanma bölgesinde bronz tonlar kulanılarak yapılmış bir göz makyajı. Hatta üzerine bir de kuyruklu bir eyeliner çekilirse muhteşem oluyor.


Aydınlatıcının ışıltısı gerçekten çok güzel. Kendini belli eden bir ışıltısı var. Tek kat kullanıldığı zaman doğal bir ışıltı katıyor ama iki kat uygulandığında resmen ben buradayım diyor. Aydınlatıcı kullanmayı çok seviyorsanız kat kat uygulayarak ışıltısını arttırabilirsiniz. Ben genellikle 2-3 kat sürüyorum. Aydınlatıcımın patlaması hoşuma gidiyor. 
Sim sim bir aydınlatıcı değil. Sadece çok çok yakından bakıldığı zaman sim sim duruyor. Gün içinde parça parça olmuyor, yüzünüze dökülmüyor. Kalıcılığı çok güzel. Gün sonunda hala yüzümde duruyor. 


Üzerindeki desenine bayıldığımı da söylemeden geçemeyeceğim. Ambalajlanması kaliteli değil ama olsun, ürün güzel. Benim çok beğendiğim bir aydınlatıcı oldu. Denemenizi tavsiye ederim. Fiyatı da çok uygun. Gratis indiriminden 16 TL'ye almıştım.  

4 yorum:

  1. harika çok albenili bir görünüm :)

    YanıtlaSil
  2. çoook seviyorum bunu =) bayılarak kullanıyorum, deseni de çok güzel cidden. eline sğalık, güle güle kullan kuzum <3

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...