18 Kasım 2017 Cumartesi

INGLOT Amc Eyeliner Gel | 77

Merhaba! Şimdiye kadar kullandığım en iyi eyelinerdan bahsedeceğim. Bana akmayan eyeliner önerir misin diye soracak olursanız gözüm kapalı bu eyelinerı söylerim. Gerçekten muhteşem. Şiddetle tavsiye ediyorum.


Inglot'un bu eyelinerlarının övgüsünü çok duyuyordum. Bir ara internet sitesinde indirim görünce hemen aldım. Bununla birlikte 23T eyeliner fırçası da aldım. İkisini birlikte kullanıyorum. Eyeliner kadar muhteşem olmasa da fırçası da güzel. Sentetik kıllara sahip olduğu için kullanışlı. 
Bu eyelinerların bir sürü rengi var. Renkli ve yapısı harika bir eyeliner arıyorsanız mutlaka bir göz atın. 77 numarası siyah rengi. Gerçekten simsiyah bir renge sahip. Daha öncede jel eyeliner kullanmıştım ama birkaç kere üzerinden geçince siyahlığı yakalayabiliyordum. İlk sürüşte bazı bölgelerde grilik olabiliyordu. Ama Inglot'un jel eyelinerı asla öyle değil. Üst üste geçmeme hiç gerek kalmıyor. Rengi simsiyah. 


Yapısı ise muhteşem. O kadar kremsi bir yapısı var ki resmen sürerken kayıyor. Aşırı beğendim. Bazen jel eyelinerlarda tırtıklı bir görüntü oluşur. İşte yapısı o kadar kremsi ki öyle bir sorun da olmuyor. Eliniz jel eyeliner sürmeye yatkınsa, biraz becerikliyseniz çok güzel sürebilirsiniz. Genellikle bu tarz eyelinerları sürmesi zordur. Bende likit yapıdaki, kalem şeklindeki eyelinerlarla daha hızlı ve daha kolay bir şekilde sürebiliyorum. Tek eksisi bu olabilir. Biraz uğraştırıyor. Ama gerçekten uğraşmaya değer. Zaten bir süre sonra alışıyorsunuz ve daha iyi sürmeye başlıyorsunuz. Tamamen pratik kazanmayla ilgili olduğunu düşünüyorum. 


En efsane özelliği ise akmıyor olması. Ben şimdiye kadar böylesine kalıcı bir eyeliner kullanmamıştım. Şimdi küçük bir hikaye anlatacağım ve ne kadar kalıcı olduğunu anlayacaksınız. Dün Ayla filmine gittim ve filmi biliyorsanız ne kadar duygu yüklü olduğunu da bilirsiniz. Bende film boyunca göz yaşlarımı tutamadım ve ağladım. Gözümde de bu eyeliner vardı. Uzun kuyruklu, hafif kalın bir eyeliner çekmiştim. Sinemadayken kesin pandaya döndüm, her yerime eyeliner aktı diyordum ki çıkınca bir de baktım HİÇ AKMAMIŞ. Sıfır ya bir gram bile mi akmaz. Sadece kapatıcı ve göz altımdaki far yok olmuştu o kadar ağlamaya. Kısacası akmıyor. Normalde de lens kullandığım için sanırım gözlerim çok sulanıyor ve o zamanlarda da akma yapmıyor. Başka eyelinerlar hep göz kenarlarımda bir süre sonra akar. Bende hep yenilerim.


Ben hayatımın eyelinerını buldum diyebilirim. Bilmiyorum bundan daha iyisi çıkar mı. Jel eyeliner kullanabilirim diyorsanız mutlaka deneyin. Inglot'un internet sitesinden eyelinerı 52 TL'ye 23T fırçayı da 28 TL'ye satın aldım. O zaman indirim vardı. Normalde fiyatları daha yüksek. Ama kesinlikle değer.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...