3 Aralık 2017 Pazar

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Maskara

Merhaba! Bugün Maybelline'in Big Shot maskarası hakkındaki deneyimlerimi paylaşacağım. Kirpiklerimdeki duruşunu ne kadar beğensem de kullanmama engel olan bazı sıkıntılar yaşadım. Ürünle ilgili detaylı yorumlarımı yazının devamında bulabilirsiniz.


İlk kullandığımda kirpiklerimdeki etkisine bayılmıştım. Çok güzel bir dolgunluk veriyor, olduğundan daha fazla kirpiğiniz var gibi gösteriyor. Simsiyah bir rengi var. Kirpikleri tek tek ayırıyor. Topaklanma sorunu oluşturmuyor. 2-3 kat uygulama yapabiliyorum. Üst kirpiklerimi çok uzattığını gözlemleyemesem de alt kirpiklerimi çok fazla uz-atıyor. Bunun nasıl olduğunu bende anlayamadım. Fırçası çok kullanışlı. Hem üst hem de alt kirpiklerde zorlanmadan uygulama yapabiliyorum. Yapı olarak ne çok ıslak ne de kuru. Çok güzel bir kıvamı var. 


Yaşadığım sıkıntılara gelecek olursak malesef maskara gün içinde pıtır pıtır göz altlarıma dökülüyor. Sadece üst kirpiklere uyguladığım zaman da dökülüyor, hem alt hem de üste uyguladığım zaman da dökülüyor. Yalnızca ilk kata bu maskarayı uygulayıp ikinci katta başka bir maskara uyguladığım zaman dökülmüyor. Böyle kullanarak ürünü bitirebildim. Ama böyle de maskaradan tam verim alamadım. Kirpiklerde genellikle ikinci kullandığım maskaranın etkisi hakim oluyor. 
Diğer bir sorun da ambalajının çok dayanıksız olması. Fırçasının sapı başlığından ayrıldı ve geri takılmıyor. Bu şekilde de kullanmak imkansız.


Genel olarak yorumlarım bu şekildeydi. İndirimde 19 TL'ye satın almıştım. Etkisini sevmiş olmama rağmen dökülme sorunuyla baş edemeyeceğim için bir daha satın almayı düşünmüyorum. Dökülme problemi olan maskaraları asla kullanamıyorum. Gün içinde bütün makyajımı mahvediyorlar. Bu nedenle ben, favorim olan Lash Sensational maskarayla hayatıma devam edeceğim. Sevgiler... 

4 yorum:

 1. Merhaba , yazılarınızı severwk okuyorum ama takipde olmadığımı farkettim ve hemen aldım :) Bende dökülme sorunu olmuyor canım , ben severek kullanıyorum, değişiklik gösterebiliyor demekki :) sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olabilir herkeste aynı sorun olmamış.. Sevgiler :)

   Sil
 2. Bende çok merak ediyordum bu maskarayı

  YanıtlaSil
 3. maybelline maskaraları severim ama bunu denemedim benim de favorim lash sensational..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...