4 Şubat 2018 Pazar

I ♥ Makeup Blushing Hearts | Candy Queen of Hearts

Merhaba! Bugün I ♥ Makeup markasının üçlü baked allıklarını paylaşacağım. En başta ambalajı için satın almış olsam da kullandıkça ürünü de çok sevdim. Bu yazıda ürünle ilgili düşüncelerimi anlatacağım. Alınmalı mı alınmamalı mı, hangi cilt tipleri kullanabilir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz bir yazı olacak.


Ben bu ürünü Watsons'ın internet sitesinden satın aldım. Fotoğraflardan anladığım kadarıyla Candy Queen of Hearts rengi bana uyar gibi gözüküyordu ve öyle de oldu. Açık ten rengine sahip biriyseniz size de bu renk çok yakışacaktır. Esmer tenlerde kendini çok belli edeceğini düşünmüyorum. Çünkü hafif bir rengi var. Bir şey sürülmemiş gibi durabilir. 
Allığın içerisinde hafif ışıltılar var. Bu ışıltılar cilde aydınlatıcı sürülmüş gibi durmuyor, o kadar yoğun değiller. Sadece sağlıklı ve taze bir görünüm katıyorlar. Ben bu görünüme bayılıyorum. Işıltılardan dolayı yağlı ciltlerin kullanmaktan çekinmesini gerektirecek bir durum yok. Benim cildim de çok yağlanıyor ama yanaklardaki ışıltı hiçbir şekilde insanı yağlı göstermiyor. Aksine çok canlı gösteriyor. Bu nedenle her cilt tipinin kullanabileceği bir allık olduğunu düşünüyorum.


Allığın içerisinde üç tane renk var. Fırçaya hepsinden alarak uyguluyorum. Bence böyle çok güzel gözüküyor.
Ürünün pudralı bir yapısı var. Tozutan bir allık. Bu nedenle fırçaya çok ürün geliyor. Mutlaka fazlasını atmak gerekiyor. 
Pigmentasyonu bir allık için ideal. Far için iyi değil. Bu allıkla göz makyajı yapmak isterseniz, rengini tam olarak görmek için birkaç defa üst üste uygulamanız gerekecektir.
Ben fondöten, pudra üzerine allık kullanıyorum. O nedenle kalıcılığı bende iyi. Altında baz olmadan kalıcılığı iyi değil, hemen uçup gidiyor. Fondötensiz makyaj yapıyorsanız kalıcı olması için krem allıklara bakmanızı tavsiye ederim.


I ♥ Makeup markasının bu allığını Watsons'larda bulabilirsiniz. Sık sık indirime giren bir marka. Bende indirimden 20 TL'ye almıştım. Bence alınabilir bir ürün. Aslında sadece tatlı gözüktüğü için bile alınabilir :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...