23 Şubat 2018 Cuma

Loreal Paradise Extatic Maskara

Merhaba! Bugün, bir süredir kullandığım Loreal Paradise maskarayı paylaşıyorum. Bu yazıda maskaranın bendeki etkilerinden, genel olarak özelliklerinden bahsedeceğim. Mutlaka denenmesi gereken bir ürün mü yoksa olmasa da olur mu gibi soruların cevabını yazının devamında bulabilirsiniz.


Ben yaklaşık 2 aydır bu ürünü deniyorum. İçerisindeki ürün neredeyse kurudu. Maskarayla son zamanlarımızı yaşıyoruz. Bana göre 2 ay çok kısa bir süre. Ürünün hızlı kuruduğunu söyleyebilirim. 
Maskaranın genel olarak çok güzel olduğunu düşünmüyorum. Fena değil diyebileceğim bir ürün. Bunun sebebi, 2. katta topaklanma yapması, alt kirpiklerden akması ve maskarayı kat kat sürdüğüm zaman, gün içinde pıtır pıtır maskara parçacıklarının yüzüme düşerek makyajımı mahvetmesi. Fakat kullanılmayacak kadar kötü bir ürün değil. Ben ilk katta bu maskarayı uyguluyorum. Üzerine beni yarı yolda bırakmayan, güvendiğim bir maskarayı kullanıyorum (bu maskara tabi ki Maybelline Lash Sensational). Alt kirpiklerime hiç sürmüyorum. Bu şekilde güzel kirpiklere sahip olabiliyorum.


Maskarayı kullanmamı sağlayan özelliklerinden biri simsiyah oluşu. Her maskara bu kadar siyah olmuyor. Verdiği siyahlık sayesinde kirpikleri tek katta bile belirginleştiriyor. Dolgunluk, uzunluk veriyor. Kıl fırçaya sahip. Kirpik kıvırıcı kullanmanıza gerek kalmıyor, kirpikleri çok güzel kaldırıyor. Tek tek ayırıyor. Yelpaze etkisi sağlıyor diyebilirim. Ama bunlar tek kat kullanıldığı zaman geçerli. Daha dolgun, uzun olsun diye kat kat uygulamaya kalktığınızda topak topak oluyor ve kirpikler birbirine yapışıyor. 


Bence internetteki reklamlarda anlatıldığı kadar harika bir maskara değil. Belki o reklamları görmeseydim daha fazla memnun kalırdım. Çünkü beklentim çok yüksekti. Yeni favori maskaram olabilir mi diyordum ama olmadı. Tekrardan almayı düşünmüyorum. Bence denemeyerek bir şey kaybetmezsiniz. İlla kullanmak istiyorsanız yukarıda anlattığım gibi tek kat kullanmanızı ve alt kirpiklere uygulamamanızı tavsiye ederim. Fiyatı indirimde 35 TL'ydi. 

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...