28 Şubat 2018 Çarşamba

Maybelline Master Ink Eyeliner | 10 Charcoal Black

Merhaba! Bugün Maybelline'in Master Ink eyelinerını paylaşıyorum. Genel olarak ürünü güzel buluyorum ama eyeliner sürdüğüm zamanlarda elimin gittiği bir ürün değil. Neden çok fazla kullanmadığımı, mutlaka denenmesi gereken bir ürün mü gibi soruların cevaplarını ve ürünün özelliklerini bu yazıda bulabilirsiniz.


İlk önce ürünün özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Simsiyah bir renge sahip, sürümü çok kolay olan mat likit bir eyeliner. Verdiği siyahlık ve matlık gerçekten çok güzel. Yapı olarak ne çok akışkan ne de çok kuru. Tam da olması gerektiği gibi. Fırçası uca doğru incelerek geldiği için keskin bir kuyruklu eyeliner çizmenizi kolaylaştırıyor. Ben bu fırçayla hızlı ve kolay bir şekilde eyeliner sürebiliyorum. Bana göre herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir ürün. Eyeliner çekemeyenlerin bile bu ürünle bir şansı olabilir.


Bu eyelinerı pek fazla tercih etmeme sebebim göz kenarlarımdan yaklaşık 2 saat sonra akması. Bir kere akmaya başladı mı durduramıyorsunuz. O nedenle bende kalıcılığı kötü olan bir ürün. Ama bunun sebebi gözlerimin çok hassas olması. En ufak bir şeyde sulanmaya başlıyorlar. Göz kenarlarımdan çoğu eyeliner akıyor. En dayanıklı olanı bile bir süre sonra akıyor. Bu yüzden bende kalıcı olmadı diye ürüne kötü diyemem. Sizin gözleriniz benimki gibi sürekli sulanmıyorsa kalıcı olabilir.


Yapı olarak mutlaka denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünsem de kalıcılığından emin olmadığım için tavsiye edemiyorum. Çok güzel duruyor ama keşke biraz daha kalıcı olsaymış. Bittikten sonra bir daha satın alacağımı sanmıyorum. Şu an sadece eyeliner daha siyah ve mat olsun diye en son ince bir katı bununla geçiyorum. Fırçası çok kullanışlı olduğu için kuyruk kısmını veya iç tarafları düzeltmek için kullandığım oluyor. İndirim zamanı 20 TL gibi bir fiyattan satın almıştım.

1 yorum:

  1. bende de hiç kalmaz o zaman çünkü gözlerim soğukta sürekli akar benim :-((

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...