25 Nisan 2018 Çarşamba

Farmasi Far Paleti | Love Yourself

Merhaba! Bugün Farmasi'nin Love Yourself paletini inceleyeceğim. Çok sevdiğim renklerden oluşan bir palet. Renklerden ve gözdeki duruşundan çok memnunum. Bu tonları seviyorsanız denemenizi tavsiye ederim.


Love Yourself far paletinin içerisinde sıcak tonlarda farlar bulunuyor. Turuncu, kızıl ve kahve tonunda olmak üzere 3 adet mat far var. Bu tonlara göz makyajında bayılıyorum. Katlanma bölgesine turuncuyu, tüm göz kapağına kızılı ve dış köşelere kahve farı uyguladığınız zaman harika duruyor. Tabi bir de eyeliner. Ben mutlaka alt kirpik diplerine de aynı farları sürüyorum. Bu adım gözün şeklini belirginleştiriyor ve büyütüyor. Sadece kızıl farı alt kirpik diplerine uygularken abartmamak gerekiyor. Çünkü yorgun bir görüntüye sebep olabilir. 


Pigmentasyonları orta düzeyde. Tek kat uyguladığınızda rengi görebiliyorsunuz, birkaç kat uyguladığınızda da daha yoğun renk elde edebiliyorsunuz. Pudralı, yumuşak bir yapıya sahip. Biraz tozutuyor. Fakat uygularken göz altlarına dökülme yapmıyor. O nedenle tozutması benim için problem oluşturmuyor. Güzel karışıyorlar. Karıştırma sırasında hiç zorlanmıyorum. 


Bu tonları seviyorsanız Love Yourself paletine bakmalısınız! Kullanmayı çok sevdiğim bir palet. Instagram profilimde de bu paletle yaptığım makyajları görebilirsiniz. Satın almak için Instagram'da @farmasidigital hesabına uğrayabilirsiniz. Ben oradan alıyorum ve sayfada zaman zaman indirimler oluyor. İncelemenizi öneririm. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere :)
Katalog fiyatı 32,99 TL. 

5 yorum:

 1. Palette ayna olmasını çok sevdim, renkler de güzel duruyor. Güle güle kullanın ♥

  YanıtlaSil
 2. Your blog looks beautiful and I love your style!
  I followed you, please follow me back ♥

  https://colourfulmadness.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Your blog looks beautiful. Nice post. :)
  Following you! Follow back?

  www.minnieart.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar sizi yeni keşif ettim blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.Bana da beklerim.(tariflimutfak/sibelinyemekleri).Mutlu yillar

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...