21 Nisan 2018 Cumartesi

Gratis İndirimi | 18-23 Nisan 2018

Merhaba! Dün Gratis indiriminden alışveriş yaptım ve ürünleri fiyatlarıyla birlikte paylaşmak istiyorum. İhtiyacınız varsa çoğu üründe %50, %40 indirim vardı. Mutlaka uğrayın. İndirim 23 Nisan Pazartesi gününe kadar devam ediyor. Şimdi de aldıklarıma geçelim :)


Garnier Saf&Temiz Deodorant: Deodorantım az kalmışken, daha önce hiç denemediğim bu ürünü satın aldım. Başka bir çeşidini denemiştim ve güzeldi. Fiyatı 7,50 TL.
The Balm Mary-Dew Manizer: Likit aydınlatıcı almayı çok istiyordum. Mary Lou'nun toz yapıdaki aydınlatıcısını çok beğeniyorum ve likit olanı güzel durur diye düşündüm. Bir kere denedim. Güzel duruyor ama cam gibi, ıslak ıslak bir görüntü vermedi. Ben o beklentiyle satın almıştım. Bence toz mary lou nasıl duruyorsa bu da aynı duruyor. Bakalım, kullandıkça fikirlerim değişebilir. Fiyatı 35,90 TL.
Loreal True Match Fondöten: Çok sevdiğim bir fondöten. Ciltte çok doğal duruyor, kapatıcılığı iyi ve karma cilde uygun. Daha önce 1R/1C rengini bitirmiştim. Bu sefer 2R/2C rengini satın aldım. 1 numarası kışın bana tam oluyor ama havalar ısınmaya başladıkça, Güneş kendini daha çok gösterdikçe tenim koyulaşıyor ve açık gelmeye başlıyor. O yüzden 2 numarasını aldım. Şu an bu renk birazcık koyu geliyor ama önümüzdeki günlerde kullanabileceğimi düşünüyorum. Fiyatı 38,90 TL.
Maybelline Master Fix Transparan Pudra: Bu üründen daha önce bir tane bitirdim ve T bölgesindeki yağlanmayı çok iyi aldığını düşünüyorum. O nedenle bir tane daha aldım. Cildimin diğer kısımlarında kullanmayı pek sevdiğimi söylemem. Onu daha sonra bir yazıda detaylı olarak anlatacağım. Fiyatı 28,50 TL.
Maybelline Master Conceal: Bende medium rengi var. Koyu bir renk ve biraz turuncumsu. O yüzden corrector olarak kullanıyorum. Çizgilere neredeyse hiç dolmuyor ve kapatıcılığı iyi. Fair rengini de bundan dolayı satın aldım. Bu kadar yoğun bir ürün olmasına rağmen bence yapı olarak öyle kalın değil. Daha az kapatıcılık verip daha kalın duran ürünler kullanmıştım. Fiyatı 23,25 TL.
Maybelline Lash Sensational Extra Black Maskara: Kesinlikle en sevdiğim maskara. Arada yeni maskaralar deniyorum ama hiçbiri Lash Sensational gibi olmuyor. Extra black olanını daha çok beğeniyorum. Fiyatı 20,90 TL.
Loreal Infaillible Pore Refining Primer: Çok merak ettiğim bir ürün. Umarım gözenekleri küçültme etkisi vardır. Deneyip göreceğim. Fiyatı 35,90 TL.
Max Factor Brow Shaper: Deep brown rengini satın aldım. Biraz kullandıktan sonra fikirlerimi paylaşırım. Memnun kalacağımı düşünüyorum. Genellikle Max Factor ürünleri güzel oluyor. Fiyatı 19,90 TL.

6 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...